Ten Internauta na długo zapamięta lekcję od premiera Morawieckiego. Nie spodziewał się, że polityk odpowie na jego wulgarny komentarz.

Z okazji święta policji Mateusz Morawiecki zamieścił w mediach społecznościowych wpis specjalnie z tej okazji. Jeden z Internautów postanowił „popisać się” i wulgarnie skomentował wpis polityka.

Czytaj także: Marszałek Witek wytłumaczyła Joannie Scheuring-Wielgus na czym polega demokracja

— Gdy stawką jest bezpieczeństwo i ludzkie życie – jesteście zawsze na miejscu. Od najmłodszego posterunkowego po doświadczonego inspektora. Pomagacie i chronicie, narażając własne zdrowie, często poświęcając na pracę czas dla rodzin i przyjaciół. To nie tylko zawód – to służba drugiemu. Przywdziewając ten granatowy mundur nie wiecie jeszcze, gdzie zaprowadzi Was ta droga pełna niebezpieczeństw. Jednak podejmujecie to wielkie wyzwanie służby Ojczyźnie i współobywatelom. I za to Wam, funkcjonariuszom i funkcjonariuszkom Polskiej Policji, cywilnym i mundurowym, w imieniu swoim i wszystkich Polaków, mówię dziś: DZIĘKUJĘ! — napisał premier na Instagramie.

Gdy jeden z użytkowników portalu wulgarnie skomentował wpis Morawieckiego, polityk udzielił mu stosownej reprymendy, pisząc:

— Drogi Młody Człowieku – zanim napiszesz coś takiego zastanów się dwa razy, co by powiedziała Twoja mama, gdyby to zobaczyła. I policjant, który na pewno Ci kiedyś pomoże, gdy będziesz tego potrzebował.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Czytaj także: Nie ma innego wyjścia, powrócą zakazy. Emilewicz przekazała złą wiadomość

Internauta musiał się mocno zawstydzić, ponieważ usunął swój komentarz chwilę później. W Internecie jednak nic nie ginie, zachował się zrzut ekranu z reprymendy premiera.

źródło: twitter.com

(Visited 252 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj