IKEA podjęła decyzję o wycofaniu się z Rosji. Jeszcze niedawno firma informowała jedynie o zawieszeniu działalności. Tymczasem do sieci trafiło nagranie, na którym widać szturm pracowników, którzy rozpoczęli bitwę o towary.

IKEA zamknęła swoje sklepy w Rosji w marcu. Obiecała również wypłacić pracownikom pensje. Sytuacja jednak nieco się skomplikowała.

– Niestety, sytuacja się nie polepszyła, a wyniszczająca wojna trwa. Biznesy i sieci dostaw na całym świecie zostały silnie dotknięte i nie przewidujemy, aby było możliwe wznowienie działalności w najbliższym czasie – przekazano.

Jak informuje Biełsat, IKEA podjęła decyzję o wyprzedaży towaru. Od 27 sierpnia do 1 lipca do sklepów będą mogli wchodzić tylko pracownicy, którzy mogą wykupić towar.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie ukazujące sytuację w markecie zlokalizowanym w mieście Chimki. Nie brakuje na nim emocji, ponieważ wielu pracowników, w ostatniej chwili próbowało złapać jak najwięcej towarów. Wszystko to wygląda jak prawdziwa bitwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Premier Johnson błysnął: Gdyby Putin był kobietą, nie rozpocząłby wojny

Przeczytaj również:  Analityk w Radiu Maryja powiedział, co nas czeka. Nadchodzą "chudsze lata"?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż: Polacy domagają się mniejszej liczby posłów w Sejmie

źródło: Twitter

(Visited 65 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj