Dzisiaj lider ruchu Polska2050 Szymon Hołownia pochwalił się, że do jego ugrupowania dołączają kolejne osoby, które dotychczas funkcjonowały w strukturach Koalicji Obywatelskiej. Tym razem jest to poseł KO Mirosław Suchoń, który kilka dni wcześniej zachwycał się rozmową z byłym prezenterem TVN. Wieści o politycznym transferze Suchonia wywołały burzę w mediach i liczne komentarze.

— Zaufania na opozycji jakby mniej… — żalił się szef klubu parlamentarnego KO Cezary Tomczyk.

Dzisiaj Szymon Hołownia ogłosił, że jego ruch Polska 2050 zasilą nowi członkowie — poseł KO Mirosław Suchoń, burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, a także warszawska aktywistka Wanda Brociek.

Zobacz również: Tomasz Lis zaszczepił się. Przy okazji ośmieszył Szymona Hołownię

Suchoń to kolejny poseł KO, który zmienił front i przeszedł do ruchu Hołowni. Wcześniej taki kierunek obrali: Joanna Mucha, Paulina Hennig-Kloska, Tomasz Zimoch oraz senator Jacek Bury.

Do sprawy odniósł się również Cezary Tomczyk, szef klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej.

— Szymon Hołownia chciał zmienić polską politykę, a jedynie zmienia barwy posłom opozycji. Stan posiadania opozycji w Sejmie bez zmian, ale zaufania na opozycji jakby mniej… — napisał Tomczyk w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Do słów Tomczyka odniosła się Hanna Gill-Piątek, posłanka koła poselskiego Polska2050.

— Opozycja skupiona na stanie posiadania nigdy niczego nie zmieni. Nie mówiąc już o tym, że nie wie, kogo na tym stanie ma — napisała.

Zobacz również: Viola Kołakowska wstrzyknęła sobie jad amazońskiej żaby: „Prawdziwa szczepionka”

Źródło: niezalezna.pl

(Visited 390 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj