Hołownia znowu wykrada posłów opozycji. Koalicja Obywatelska rozpętuje medialną burzę

Hołownia zirytował Internautów. „Nawet nie potrafisz przyznać, że kule były niemieckie. Wypad z polityki”

Szymon Hołownia na Twitterze zamieścił wpis dotyczący napaści na Polskę. Wpis polityka spotkał się z lawiną komentarzy.

— Pamięć pierwszego września nie jest własnością PiS. Nazistowskie kule nie rozróżniały, czy ktoś jest lewicowy, czy prawicowy. Wierzący, czy niewierzący. Poglądy nie miały znaczenia, mordowano jak leci. Wyciągnijmy z tego wreszcie wnioski. Albo będziemy razem, albo nas nie będzie — napisał Hołownia.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

Internautom bardzo nie spodobało się to, że polityk nie użył określenia „Niemcy” a „naziści”. Pod wpisem Hołowni znaleźć możemy wiele komentarzy, w których ludzie zwracali uwagę na to, że używanie dokładnego nazewnictwa jest ważne. Dzięki temu łatwiej uniknąć nieporozumień czy też walczyć z retoryką „polskich obozów”.

Czytaj także: To pytanie Mazurka „zabiło” Neumanna. Mina polityka Platformy mówi wszystko

— Komentarze pod ostatnim twittem boleśnie ilustrują to, co w nim napisałem. Upamiętniamy dziś jedną z największych tragedii, jaka wydarzyła się w dziejach Polski. Dla was to jest moment, żeby skakać do gardła? Bo nazwałem niemieckich zbrodniarzy nazistami? — napisał w kolejnym wpisie Hołownia.

Źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these