Lider ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe. Wszystko przez okres wakacyjny, który jest tym „trudniejszym” pod względem wpłat.

Były kandydat na prezydenta po raz kolejny zaapelował do swoich sympatyków, by dorzucili się do wspierania Polski 2050.

— Bardzo was proszę o wsparcie, bo bez tego Wspieraj Polska 2050, które w wakacje i tak siada, bo wszystkie wpłaty siadają w wakacje, a my musimy się przygotować na jesień. Na jesieni musimy odpalić najlepsze wrotki, jakie mamy. To jest najgorszy czas na spadki w zbiórce. Bardzo o nie proszę, żeby ruszyły — mówił polityk błagalnym, rozpaczliwym tonem na nagraniu.

— Mówicie, że na tacę zbieram. Tak, na tacę zbieram. Wrzućcie na tacę, bardzo was proszę, jeszcze tego wieczora, Wspieraj Polska 2050, bo cel jest naprawdę zbożny — dodał podsumowując złośliwe komentarze.

Zobacz również: Pospieszalski o słowach Niedzielskiego ws. szczepień: „To jakiś absurd, dom wariatów”

Hołownia wyjawił, że wcale nie obawia się odpływu swoich wyborców do Platformy Obywatelskiej, której przewodzi teraz Donald Tusk.

— Spodziewam się przepływu kilkuprocentowego, ale paradoksalnie to dobrze — powiedział w rozmowie z „Rzeczpospolitą”. Zdaniem byłego prezentera „to pokaże wyraźnie, że my nie jesteśmy Platformą, nie jesteśmy i nie byliśmy żadnym pomysłem Tuska i przystawką PO”. Ponadto Hołownia zaprzeczył planom o wspólnej liście wyborczej z PO.

Zobacz również: Donald Trump pozywa Facebooka, Google, Twittera oraz stojących na ich czele prezesów [WIDEO]

Zobacz również: Lichocka nie przebiera w słowach na temat Tuska: „To zdemoralizowany, cyniczny człowiek”

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 2 341 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj