Do zaskakującej sytuacji doszło na parkingu przed jednym z hipermarketów w Warszawie. Sprawczynią zamieszania była pewna kobieta, która zaparkowała swoim mercedesem tak niefortunnie, że zajęła aż trzy miejsca parkingowe.

Gdy została jej zwrócona uwaga nie widziała w swoim postępowaniu niczego złego, a w dodatku nakrzyczała na innego kierowcę. Do zdarzenia doszło 25 września przed sklepem przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Sieć szybko obiegło nagranie, na którym uwieczniono jej obcesowe i niekulturalne zachowanie. Na samym początku widać srebrne auto marki mercedes, które prowadziła kobieta. Zaparkowała nim wjeżdżając na trzy miejsca parkingowe dla samochodów.

Autor nagrania stanął obok jej samochodu, by „sprawdzić coś w telefonie”. Wtedy wywiązała się nieprzyjemna sprzeczka.

Masz auto na sprzedaż? Pozbądź się go w ekspresowym tempie. Sprawdź – kupimyauto.com/

— Tak to jest, jak się na trzech miejscach parkuje — powiedział do kobiety autor.

— Ja parkuje na trzech miejscach?! Dobra, weź spi…alaj!. Zjeżdżaj tym śmietnikiem! — wrzasnęła zirytowana. Mężczyzna nie chcąc zaogniać sytuacji odjechał z miejsca, a kobieta pożegnała go inwektywami.

Po całym incydencie kierowca zostawił swój osobisty komentarz:

— Nie zaparkowałem tam specjalnie, potrzebowałem zatrzymać się na dosłownie 5 min, żeby coś ogarnąć więc zaparkowałem najbliżej, czyli na wprost. Nie zablokowałem jej drzwi od strony kierowcy więc nic złośliwego nie zrobiłem, nie miałem tego w planach — wyjaśnił mężczyzna.

źródło: YouTube.com

(Visited 1 697 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj