propolski.pl: Magda Gessler

Hejter dowalił Magdzie Gessler. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Magda Gessler często udziela się w mediach społecznościowych i rozmawia ze swoimi fanami. Znana restauratorka musi również mierzyć się z uciążliwymi hejterami. Ostatnio odpowiedziała jednemu z nich. Tak mocnej riposty się nie spodziewał!

Magda Gessler jest jedną z lepiej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Restauratorka podróżuje po Polsce, by ratować podupadające biznesy. Jest również jurorką w „MasterChef”.

Gwiazda aktualnie relaksuje się na wakacjach w Kanadzie, gdzie mieszka jej ukochany Waldemar Kozerawski. Piękny dom nad jeziorem to idealne miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta.

Magda Gessler zebrała w mediach społecznościowych wielu fanów, którzy bacznie śledzą jej pracę i życie osobiste. Niestety, gwiazda ma również hejterów, którzy dają o sobie znać w uszczypliwych komentarzach.

Hejter dowalił Magdzie Gessler

Restauratorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które podpisała: „Wakacje nad jeziorami, Kanada, natura…. Kocham tu być”. Większość jej czytelników była zachwycona wakacyjnym wyglądem Gessler. Pojawił się również złośliwy komentarz.

— Wszyscy jesteście hipokrytami. Gdzie ta natura we włosach? A może ustach, czy ogólnie całej twarzy — napisała jedna z użytkowniczek.

— Jesteś straszna… Do specjalisty od leczenia reakcji lękowych na piękno… — odpisała bez ogródek Gessler.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biedronka tworzy sklep internetowy. Co będzie można w nim kupić?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Trochę nie wierzyłem…”. Rzecznik PiS o skeczu Neo-Nówki

źródło: Instagram.com/o2

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these