Strona główna Polska Hanna Lis pełna jadu atakuje ministra Szumowskiego: „Nie powierzył Pan Polski Matce Boskiej, ale ignorantowi Kaczyńskiemu”

Hanna Lis pełna jadu atakuje ministra Szumowskiego: „Nie powierzył Pan Polski Matce Boskiej, ale ignorantowi Kaczyńskiemu”

2 min czytania
0
0
6,458
Hanna Lis

Dziennikarka Hanna Lis nie ustaje w krytyce partii rządzącej i pozwala sobie na śmiałe wpisy w mediach społecznościowych. Tym razem w ostrych słowach wypowiedziała się na temat ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który robi wszystko, by Polska poradziła sobie z epidemią koronawirusa.

Hanna Lis bezdusznie zaatakowała polityka i napisała na Twitterze:

— Ilu Polaków musi umrzeć, żeby zaczął Pan działać, jak lekarz, a nie jak kolejny podnóżek szaleńca Kaczyńskiego? — zapytała była żona Tomasza Lisa.

Tymczasem polski rząd, a szczególnie minister Szumowski są niezwykle doceniani za granicą, za wielką pracę związaną z walką z epidemią koronawirusa. Zdaje się jednak, że nie wszyscy dostrzegają wysiłki rządu i pozwalają sobie na ironiczne komentarze w tej kwestii.

— Polscy lekarze, ratownicy medyczni, laboranci, pielęgniarki, salowe, narażają swoje i swoich rodzin życie, żeby chronić nasze. Koledzy dziennikarze, nie pytajcie ministra @MZ_GOV_PL ile godzin śpi w nocy. Tylko jedno pytanie do niego ma sens: jest pan politykiem, czy lekarzem? — kontynuowała Hanna Lis.

źródło: wpolityce.pl

Reakcja
8
Przeczytaj również:  Tusk i Sikorski razem na live streamie. "O Boże... Tak to jest jak Mirek że Śwagrem włączą kąkuter i spróbują w internety"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…