Dziennikarka Hanna Lis nie ustaje w krytyce partii rządzącej i pozwala sobie na śmiałe wpisy w mediach społecznościowych. Tym razem w ostrych słowach wypowiedziała się na temat ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który robi wszystko, by Polska poradziła sobie z epidemią koronawirusa.

Hanna Lis bezdusznie zaatakowała polityka i napisała na Twitterze:

— Ilu Polaków musi umrzeć, żeby zaczął Pan działać, jak lekarz, a nie jak kolejny podnóżek szaleńca Kaczyńskiego? — zapytała była żona Tomasza Lisa.

Tymczasem polski rząd, a szczególnie minister Szumowski są niezwykle doceniani za granicą, za wielką pracę związaną z walką z epidemią koronawirusa. Zdaje się jednak, że nie wszyscy dostrzegają wysiłki rządu i pozwalają sobie na ironiczne komentarze w tej kwestii.

— Polscy lekarze, ratownicy medyczni, laboranci, pielęgniarki, salowe, narażają swoje i swoich rodzin życie, żeby chronić nasze. Koledzy dziennikarze, nie pytajcie ministra @MZ_GOV_PL ile godzin śpi w nocy. Tylko jedno pytanie do niego ma sens: jest pan politykiem, czy lekarzem? — kontynuowała Hanna Lis.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 94 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Poznań: Mężczyzna odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj