Grzegorz Braun propolski.pl

Grzegorz Braun zjechał PiS-owski rząd: „Co spotka wszystkich? Armagedon!” [WIDEO]

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun rozmawiał z Tomaszem Sommerem na kanale Sommer. Głównym tematem, jaki poruszono była polityka rządu warszawskiego, a także ogromne podwyżki rachunków, które przyprawiają Polaków o zawrót głowy.

– Tu mamy w soczewce, w takim kryształku, to, co spotka nas wszystkich nie tylko w miejskim basenie, ale to spotka wszystkich. Co spotka wszystkich? No armagedon – to znaczy: odczytywanie rachunków. Będzie zima, to będzie dodatkowo przyspieszało procesy myślowe, bo w chłodzie lepiej mózg funkcjonuje i jak ludziska będą odbierać te rachunki, będą czytać te rachunki i to będzie szok – powiedział Grzegorz Braun.

W kolejnej części programu Braun podsumował rząd warszawski, mówiąc, że doprowadza do katastrofy w Polsce.

– To, że polityka rządu warszawskiego, niestety z pełną aprobatą wszystkich – poza Konfederacją – do tego doprowadza, to mam nadzieję, jest dla państwa – słuchaczy w naszej prawackiej bańce przynajmniej – oczywiste – podkreślił poseł Konfederacji, który nie omieszkał przybliżyć przyczyn tej tragicznej sytuacji.

– Przyczyną są rozmaite zobowiązania międzynarodowe – na zachód: Zielony Ład, Fit for 55, zamykanie górnictwa, kopalnictwa i rzecz jasna kwoty emisyjne dwutlenku węgla, czyli system ETS, czyli cały ten system zielony eurokołhozowy, z którego, gdyby to od nas zależało, wycofalibyśmy się – stwierdził Braun.

Grzegorz Braun o problemach Polaków

Parlamentarzysta mówił także o pogłębiającym się systemie rozdawnictwa, przekupywania Polaków ich własnymi pieniędzmi, co doprowadza do jeszcze większej inflacji.

– I to dodawszy jedno do drugiego, drugie do trzeciego mamy razem wielkie nieszczęście, którego Polacy cały czas jeszcze w jakimś transie, czy szoku, cały czas jeszcze nie są zdolni przeżywać tego nieszczęścia, ale obawiam się, że właśnie najdalej na przednówku to dotrze. Dotrze siłą właśnie rachunku za prąd, gaz, elektryczność – tłumaczył Grzegorz Braun.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dobromir Sośnierz nie wytrzymał w studio: „Żyjemy w różnych światach. To państwo ocenią, kto tutaj ma rację” [WIDEO]

https://www.youtube.com/watch?v=iL22WrFJ7jc

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these