Poseł Grzegorz Braun nie szczędził mocnych słów z mównicy sejmowej. Parlamentarzysta mówił o Zielonym Ładzie oraz wytycznych UE ws. walki z globalnym ociepleniem.

— Przedkładam wniosek Konfederacji o odrzucenie tego projektu w całości — powiedział w zdecydowanym tonie Grzegorz Braun.

– Takich, że mianowicie, my pękamy ze śmiechu, bo śmieszne są te litanie dyrektyw eurokołchozowych, śmieszna jest ta procedura implementacji, która właściwie zajmuje pewnie 90 procent sił przerobowych Wysokiej Izby – dodał poseł.

– Śmieszna jest sama nazwa Ministerstwa Klimatu, bo to jest tak, jak z tego wierszyka, co to pan wojewoda decyduje o tym, że śnieg pada. Był taki przedwojenny wierszyk, realia sanacyjne, ale wskrzeszane przez grupę rekonstrukcji historycznej sanacji – stwierdził.

– To nas wszystko śmieszy do rozpuku, a z drugiej strony to nas przeraża dlatego, że implementując te normy, państwo podnosicie koszty życia w Polsce i w związku z tym szkodzicie, tworzycie problemy, a nie je rozwiązujecie – zaznaczył Braun.

źródło: YouTube

(Visited 196 times, 5 visits today)
Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. Wyniki mogą zaskakiwać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj