Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorz Cessak złożył zawiadomienie do prokuratury w związku z przekroczeniem uprawnień przez posła Konfederacji Grzegorza Brauna.

Prezes przekazał, że ostatnio do jego siedziby „pod hasłem kontroli poselskiej” wszedł Grzegorz Braun wraz z grupą antyszczepionkowców.

Nie miałem takiej sytuacji do tej pory. Oczywiście kontrole poselskie się zdarzają, ale zawsze są one w pełnej kulturze, dyskusji, przede wszystkim w zrozumieniu tematu mówił Cessak.

Prezes URPL poinformował PAP, że najlepszym wyjściem będzie złożenie zawiadomienia do prokuratury.

Cessak zaznaczył, że grupa osób, która wtargnęła do jego biura, domagała się wglądu do badań klinicznych szczepionek (dla dzieci poniżej 12. roku życia).

Jednak bardziej skupiono się na show, które było transmitowane na YouTube niż na samym poznaniu kwestii badań klinicznych w populacji pediatrycznej ocenił.

Zdaniem Cessaka te i podobne sytuacje zachęcają do kolejnych działań antyszczepionkowców.

Zobacz również: Minister Niedzielski wściekł się na antyszczepionkowców: „Doszło do aktu terroru, ataku na państwo polskie!”

Przeczytaj również:  Kontrowersyjna opinia politolog o wyborcach PiS: „To są chłopi pańszczyźniani” [WIDEO]

Zobacz również: Poważniejszy zgrzyt na konferencji Tuska. Zaczęło się od pytania dziennikarki TVP

źródło: stefczyk.info

(Visited 760 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Przecież to jest kompletna bzdura. Oni nie mogą być antyszczepionkowcami ponieważ to nie jest szczepionka tylko produkt medyczny w fazie eksperymentu. Szczepionki są conajmniej 5-10 lat przebadane…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj