Manuela Gretkowska nie szczędzi ostatnio dosadnych komentarzy politycznych, w których otwarcie wyraża swoje zdanie. Tuż po przegranej Rafała Trzaskowskiego, pisarka ogłosiła, że sprzedaje dom i wyjeżdża z Polski.

Zamieściła nawet wpis ze zdjęciami na Facebooku, w którym przedstawiła swoją ofertę. Manuela Gretkowska spędza dużo wolnego czasu na atakowaniu polityków. Tym razem uderzyła w córkę prezydenta Kingę Dudę.

— Gdyby młoda Dudzianka była babą z jajnikami, zdobyłaby się, chociaż na nieprzyzwoite milczenie tak jak jej matka. Zamiast groteskowo uspokajać Europejczyków, że nie powinni się bać, myśleć, kochać i wychodzić na ulice. Ludzie się boją i to jej tatuś się do tego przyłożył swoimi pokrzykiwaniami na przemian z uniżoną prezydenturą — powiedziała Gretkowska w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”.

Artystka w krytycznym tonie narzekała na życie w naszym kraju.

— Zamiast roześmianych ludzi, letniej niefrasobliwości cierpiętnicza przeszłość i kaplica. Pasiaki i papież, dobro, zło i krzywda. Zbawiciel Polski i gnębiciele Polski. To się wsącza w duszę. Polski dom jest przegniły grzybem pleśni, której się nigdy nie pozbyliśmy, razem z zaprzeszłymi problemami — pisała rozgoryczona Gretkowska.

źródło: tysol.pl

(Visited 341 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj