Agnieszka Gozdyra od wczoraj jest atakowana przez osoby ze środowiska LGBT.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi dziennikarki, w której ta zasugerowała, że Margot przyniesie ruchowi LGBT więcej szkody niż pożytku.

— Symbole są bardzo ważne. Symbolem jest Anna Grodzka, Ewa Hołuszko. Stoi za nimi biografia, historia. Twierdzę, że Margot jako symbol walki o prawa LGBT wyrządzi więcej szkody niż pożytku — napisała Gozdyra.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

Internauci bardzo agresywnie zareagowali na słowa dziennikarki. Poniżej jedna z wypowiedzi, którą można znaleźć pod wpisem redaktorki.

— Zawsze myślałem o sobie, i dalej myślę, per „liberał”, ale jak widzę polską  elitę „liberalną”, jak Lis i Gozdyra, to mam ochotę otworzyć dla nich obozy reedukacyjne. 12 godzin dziennie J.S.Mill, aż im się z powrotem we łbach nie poustawia — napisał jeden z Internautów.

Również fundacja Miłość Nie Wyklucza postanowiła zaatakować dziennikarkę.

— Wiecie, że za karę za fakolca @AGozdyra zaczęła misgenderować Margot? I jednocześnie poucza nas z sojusznictwa :,) Czyli mamy się starać, żeby mieć takich sojuszników, którzy nie są transfobiczni w ramach łaski, ale jak ktoś będzie niegrzeczny, to jednak transfobia. SUPER DEAL! — czytamy.

Czytaj także: Wałęsa umniejsza rolę św. Jana Pawła II: Nie papież przewrócił komunizm. Nie przesadzajmy

Szczerze? Dość tego. Osoba niebinarna nie ma określonej płci. Za to Margot każe się nazywać „ona”, choć poza tym w żaden sposób nie upodabnia się do kobiety. A kto nazwie inaczej, ten faszysta i cham. Albo wszyscy właśnie są wkręcani, nie wiem. Uprzejmie proszę się opamiętać — odpowiedziała Gozdyra.

Źródło: Twitter.com

(Visited 1 440 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj