Większość z nas zapamięta prezydenturę Rafała Trzaskowskiego dzięki niekończącym się „wodnym” problemom, z którymi musieli zmagać się mieszkańcy Warszawy. Media obiegła właśnie informacja o tym, że wystąpiła kolejna gigantyczna awaria. Co na to włodarze miasta z prezydentem na czele?

— W alei Waszyngtona na wysokości numeru 41 doszło do awarii. Woda podmywa torowisko i jezdnię. Ekipa jest już na miejscu — poinformował PAP rzecznik MPWiK Marek Smółka.

Zobacz również: EURO 2020. Polacy zmierzą się ze Słowacją. Jakim składem zagramy?

Warszawiacy muszą się dzisiaj liczyć z wieloma utrudnieniami. Niektóre tramwaje i autobusy są kierowane na objazdy. Wygląda na to, że ten dzień zostanie w pamięci mieszkańców stolicy na długo. To kolejna awaria wodociągów, z którą muszą się zmierzyć.

— Tramwaje linii 9 i 24 w kierunku P+R al.Krakowska i Nowe Bemowo kierowane są: Grochowską, aleją Zieleniecką do Ronda Waszyngtona — poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Zobacz również: Euro 2020. Skandaliczne zachowanie Austriaka. Wszyscy usłyszeli, co krzyczał po zdobyciu bramki [WIDEO]

Autobusy linii 521 jadące w kierunku Szczęśliwic zatrzymują się na przystankach na alei Waszyngtona. Uruchomiono także jednokierunkową linię zastępczą na trasie Wiatraczna-aleja Waszyngtona-Rondo Waszyngtona.

Źródło: tysol.pl

(Visited 2 352 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj