propolski.pl: Euro 2020. Skandaliczne zachowanie Austriaka. Wszyscy usłyszeli, co krzyczał po zdobyciu bramki [WIDEO]

Trwają rozgrywki EURO 2020, za sprawą których w mediach nie brakuje wielu skrajnych emocji. W niedzielę pierwsze zwycięstwo w historii na mistrzostwach Europy zdobyli Austriacy, którzy mierzyli się z Macedonią Północną. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, co wywołało prawdziwą euforię wśród kibiców.

Po rozegranym meczu Austrii i Macedonii Północnej na Euro 2020 dziennikarze próbowali rozszyfrować, co wykrzyczał Marko Arnautović po tym, jak sforsowano bramkę przeciwnika. Austriacy z pomocą Stefana Leinera wysunęli się na prowadzenie, jednak po fatalnym błędzie defensywy Macedończycy szybko wykorzystali sprzyjającą im okazję. Wówczas bramkę zdobył Goran Pandev.

W drugiej połowie spotkania Austriacy zdobyli bramkę, a konkretniej Michael Gregoritsch. W 59. minucie na murawę wbiegł napastnik Marko Arnautović, który niespodziewanie strzelił gola rywalom. Po tym fakcie zaczął krzyczeć w kierunku Macedończyków niecenzuralne słowa. Do akcji musiał wkroczyć kapitan zespołu David Alaba, który próbował powstrzymać kolegę poprzez zasłonięcie mu ust.

Po rozegranym meczu media zaczęły spekulować, co mógł wykrzykiwać rozwścieczony napastnik o serbskich korzeniach. Według dziennikarzy specjalnie chciał obrazić rywali, uderzając w sferę osobistą.

— Pier***ę twoją matkę! — krzyczał piłkarz, który wulgaryzmy te skierował prawdopodobnie do Ezgjana Alioskiego.

Źródło: nCzas.com