propolski.pl: "Wielkomiejska bananowa julka brutalnie gwałci logikę. Płód odczuwa tylko emocje matki". Znany gej nie wytrzymał

„Wielkomiejska bananowa julka brutalnie gwałci logikę. Płód odczuwa tylko emocje matki”. Znany gej nie wytrzymał

Popularny bloger oraz publicysta Tygodnika Solidarność „Gej przeciwko światu” udostępnił w mediach społecznościowych klip nastolatki z TikToka. Dziewczyna z eksperckim zacięciem wyjaśnia na nagraniu m.in., dlaczego w jej opinii aborcja nie jest morderstwem.

Publicysta Waldemar Krysiak (w social mediach znany jako „Gej przeciwko światu„) nie odniósł się do „zatrważającej” zdaniem internautów argumentacji nastolatki. Krysiak organizując akcję „50 julek Greya”, zamieszcza na Twitterze krótkie klipy z udziałem dziewcząt o lewicowych bądź skrajnie lewicowych poglądach, pozostawiając materiały bez komentarza.

Witaj, powiem teraz powody, dlaczego aborcja nie jest morderstwem. Pokaż to jakiejś osobie która jest pro-life, np. znajomemu rozpoczyna swój wywód dziewczyna.

Po pierwsze: wszyscy lekarze, którzy zrobili już kilka zabiegów przerwania ciąży, siedzieliby teraz dożywocie twierdzi.

Przeczytaj również: Zakaz odmowy przyjęcia mandatu. Decyzja została przesądzona

Po drugie: nie jest to zabieg na otwartej przestrzeni, gdzie się ćwiartuje i kroi. Uwierzcie mi, że płód nie umiera w cierpieniach przekonuje.

Trzecia sprawa: jeśli się bardzo, bardzo się upierasz, że aborcja jest morderstwem, to przecież morderstwo w obronie własnej, w obronie własnego życia, nie jest na równi ze zwykłym morderstwem argumentuje.

TikTokerka zaznaczyła na zakończenie, iż w jej przekonaniu nie sposób jest porównać płód do dorosłego człowieka:

Płód to nie jest człowiek dorosły z uczuciami, wspomnieniami, z założoną rodziną. On tylko odczuwa emocje matki zawyrokowała nastolatka.

Przeczytaj również: Mentzenowi puściły w Polsat News hamulce: „Tak po ludzku, nie jest panu głupio?!” Poszło o maseczki

Źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “„Wielkomiejska bananowa julka brutalnie gwałci logikę. Płód odczuwa tylko emocje matki”. Znany gej nie wytrzymał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these