Konfederacja wystąpiła z wnioskiem o odwołanie wicemarszałek Małgorzaty Gosiewskiej. Chodzi o jej wyzwiska pod adresem posła Grzegorza Brauna.

– Bardzo proszę o niepersonalizowanie tej kwestii. Bardzo proszę o nieużalanie się nade mną, bo ja osobiście tego nie czynię – mówił parlamentarzysta jeszcze na sali sejmowej.

– My się tutaj upominamy o standardy, upominamy się zatem nie pro domo sua i tylko dla siebie, egoistycznie, upominamy się o te standardy dla wszystkich – wyjaśniał podczas konferencji.

Grzegorz Braun podkreślił, że „te przejawy braku zdolności do słuchania ze zrozumieniem, na co reakcją jest agresja ze strony członków prezydium Sejmu, to nie jest eksces jednorazowy w wykonaniu akurat tej pani”.

– To jest norma Sejmu IX kadencji, to jest norma, której dorównuje niestety z rzadkimi wyjątkami, ale właściwie chyba całe Prezydium. To przemocowe Prezydium, zjednoczona łże-prawica i totalna opozycja – dodał poseł.

– Właśnie Konfederacja została do tego Prezydium niedopuszczona. Nasz przedstawiciel, biorący udział w Konwencie Seniorów, mógł zatem obserwować tylko, że zachowania marszałek Gosiewskiej, są w pełni akceptowalne dla pozostałych członków Prezydium, że oni wręcz wyrażają ukontentowanie, ponieważ jest to porozumienie ponad podziałami, przemocowa większość, która stosuje tutaj, w Sejmie, standardy antycywilizacyjne. Etyka sytuacyjna – prawdziwe i dobre jest to, co dla nas akurat dobre i aktualnie użyteczne – skwitował Braun.

Prostackie zachowanie marszałek Gosiewskiej! Składamy wniosek o odwołanie jej z funkcji wicemarszałka Sejmu.

Prostackie zachowanie marszałek Gosiewskiej! Składamy wniosek o odwołanie jej z funkcji wicemarszałka Sejmu. #Konfederacja

Opublikowany przez Roberta Winnickiego Czwartek, 17 listopada 2022

źródło: YouTube

(Visited 388 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj