Rodzina Bruce’a Willisa poinformowała w marcu, że aktor musi pożegnać się z karierą. Wszystko przez postępujące problemy zdrowotne. Okazuje się, że gwiazdor cierpi na afazję, która przyczynia się m.in. do zaburzeń mowy.

Przyjaciel aktora Sylvester Stallone przekazał, że z 67-latkiem jest coraz gorzej.

Bruce Willis przechodzi trudne chwile

– Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą nieustającą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i chcieliśmy poinformować o tym jego fanów, ponieważ wiemy, jak wiele on dla was znaczy, tak jak wy dla niego – czytaliśmy w marcu oświadczenie rodziny aktora.

Niestety stan zdrowia Willisa wcale się nie poprawia. W kwestii tej wypowiedział się jego przyjaciel Sylwester Stallone.

– Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo trudny okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne – wyznał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż. Konfederacja wskakuje na podium. Sześć ugrupowań w Sejmie

źródło: o2.pl / onet

(Visited 258 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj