Totalna opozycja ulega coraz większej frustracji i zniecierpliwieniu. Politycy tracąc poparcie, wysnuwają nowe i silniejsze oskarżenia. Tym razem Kamila Gasiuk-Pihowicz zamieściła pełen emocji wpis na Twitterze, w którym zaatakowała prezes TK Julię Przyłębską.

Nie daje się ukryć, że totalna opozycja reaguje w nerwowy i nieprzemyślany sposób w obliczu zbliżającej się porażki. Tym razem o komentarz pokusiła się Kamila Gasiuk-Pihowicz.

TK wydał postanowienie, z którego wynika, że do czasu rozstrzygnięcia wniosku marszałek Sejmu ws. sporu kompetencyjnego będą wstrzymane uchwały izb Sądu Najwyższego z 23 stycznia. Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz stanęła w kontrze wobec postanowienia Trybunału, nie miała jednak silnych ani sensownych argumentów.

Okazało się, że zaprezentowała drwiny na bardzo niskim poziomie.

— Jak patrzę na obecną działalność TK, to mam wrażenie, że Pani Przyłębska w weekendy serwuje kawę Jarosławowi Kaczyńskiemu na spotkaniach towarzyskich, a w ciągu tygodnia serwuje posłusznie wszystkie potrzebne rządowi decyzje i opinie TK — napisała parlamentarzystka.

Na jej arogancki wpis szybko zareagowało wielu polityków i internautów. Gasiuk-Pihowicz została sprowadzona na ziemię, głównie przez przypomnienie jej o długu Nowoczesnej.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 1 050 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj