Kamila Gasiuk-Pihowicz postanowiła zrobić prawdziwe show w Sejmie. Podczas dyskusji nad wnioskiem KO o wotum nieufności dla ministra Zbigniewa Ziobry wystąpiła na mównicy sejmowej i pokazała wszystkim pewną kartkę.

— Jest pan najgorszym ministrem sprawiedliwości w historii Polski — mówiła, prezentując zwolnienie dyscyplinarne. A raczej dysyplinarne – bo tak właśnie napisała na kartce, którą wymachiwała z mównicy sejmowej.

W minioną środę Sejm zajmował się wnioskiem KO o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Posłanka wymachiwała więc papierem z napisem Zwolnienie dysyplinarne.

Zobacz również: Piotr Kraśko odchodzi z „Dzień Dobry TVN”. Stacja wydała oświadczenie

— Przekazuję je panu w imieniu milionów Polaków, którzy mają dość przymykania oczu na afery z udziałem ludzi PiS. Przekazuję je panu w imieniu milionów Polaków, którzy mają dość upolityczniania sądów, mają dość upolityczniania prokuratury i wykorzystywania jej do partyjnych celów, mają dość niszczenia europejskich standardów i wprowadzania tu w Polsce standardów znanych dotychczas z Rosji i Białorusi — mówiła parlamentarzystka.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 13 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Klaudia Jachira ustępuje i nie zamierza walczyć z krzyżem w Sejmie. "Są ważniejsze tematy"