Niedawno dowiedzieliśmy się, że lewicowa aktywistka Maja Staśko będzie walczyć na gali High League 4. Młoda pisarka snuje plany, z kim chciałaby się zmierzyć.

Organizacja MMA Hihg League 4 zatudnia do walk celebrytów i najczęściej konfrontuje ze sobą osoby o innych poglądach. Internauci nie mogli w to uwierzyć, kiedy okazało się, że jedną z zawodniczek będzie Maja Staśko.

Aktywistka ucieszyła się na taką wiadomość i wyznała którym organizacjom charytatywnym przekaże nagrodę. Jak łatwo się domyślić większość internautów z uśmiechem na ustach przyjęła informację o uczestnictwie Staśko w gali.

Maja Staśko wyznała, z kim chce się zmierzyć

31-latka weźmie udział w projekcie, którego włodarzem jest Malik Montana. Przypomnijmy, że aktywistka dwa lata temu skrytykowała go za określenie feminizmu „chorobą psychiczną”.

Wygląda na to, że aktywistka szybko zapomniała o słowach Malika i teraz marzy o walce z…

– Moi wymarzeni rywale to raczej osoby ze świata polityczno-społecznego, bo ja też jestem taką osobą. Na myśl przychodzi mi Magdalena Ogórek czy Kaja Godek. Z nimi chętnie bym zawalczyła. Natomiast to nie są osoby, które są rozpoznawalne w środowisku związanym z High League –wyznała Staśko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mocne słowa Kaczyńskiego: Nasi wrogowie zawsze chcieli Polski prymitywnej. To buduje Tusk na obce zamówienie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „To był atak państwowy”. Kurdej-Szatan wybuchła płaczem na festiwalu Owsiaka [WIDEO]

źródło: pudelek.pl

(Visited 152 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj