propolski.pl: Były bramkarz reprezentacji Danii zachwycony Lewandowskim: "Jest jednym z najbardziej niewiarygodnych piłkarzy..."

Fani Lewandowskiego w szoku. Ich idol zaskoczył swoją inwestycją

Robert Lewandowski prowadzi swoją karierę w wyjątkowo odpowiedzialny sposób. Polak unika kontrowersji, dba o swój organizm i jest prawdziwym tytanem pracy.

Kariera piłkarska nie trwa jednak wiecznie, a gwiazdor z Polski myśli już nad tym, czym zająć się po odwieszeniu butów. Okazuje się, że pomysłów mu nie brakuje.

Czytaj także: „Sprzedawczyki”. Tego dziennikarze TVN24 się nie spodziewali. Nagranie zostało hitem Internetu

Jak poinformowała Gazeta.pl, Lewandowski podpisał właśnie umowę z firmą Movie Games. Powołana ma zostać spółka, która zajmie się produkcją gier komputerowych. Decyzja sportowca zaskoczyła wiele osób, nie spodziewano się, że piłkarz obierze również taki kierunek biznesowy.

— Sam rynek związany z nowoczesnymi technologiami, w tym rynek gier komputerowych, obserwuję od dłuższego czasu i widzę ogromny potencjał w tym segmencie. Współpraca z Movie Games to dodatkowo możliwość pokazania piłki nożnej od kuchni i będziemy to robić jako pierwsi — przekonywał Lewandowski, cytowany przez Gazetę.pl.

Gra, która ma powstać, ma oddawać realia dotyczące otoczki wokół meczów i będzie inspirowana filmem „The Last Dance”.

Czytaj także: Mocne oświadczenie Cezarego Pazury. „Dziennikarz TVP, który dopuścił się manipulacji…”

— Wszystkie najpopularniejsze gry piłkarskie skupiają się na tych kluczowych 90 minutach, my chcemy przedstawić pozostałe 22 i pół godziny oczekiwania na to wydarzenie. Takich gier […] pokazujących historie zza kulis jeszcze nikt nie robił, co stawia nas w bardzo uprzywilejowanej pozycji — powiedział prezes nowej spółki, Filip Szklarzewski.

Na pierwsze efekty współpracy przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Źródło: Gazeta.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these