propolski.pl: Afera w TVN po występie Bożeny Dykiel

Afera po słowach prawdy! TVN wyciął wywiad z Bożeną Dykiel

Bożena Dykiel była gościem w Dzień dobry TVN, gdzie rozmawiała z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak. Aktorka wypowiedziała kilka niepoprawnych politycznie słów, co z miejsca nie spodobało się dziennikarkom. Stacja TVN nie przyznaje się teraz, że wywiad w ogóle miał miejsce.

Bożena Dykiel została zaproszona do programu z okazji kampanii uświadamiającej problem depresji w naszym społeczeństwie. Jej niekonwencjonalne wypowiedzi okazały się przesłanką do tego, by szybko zakopać je pod dywan.

Aktorka oceniła m.in., że lockdown i wprowadzane przez rząd obostrzenia są jedną z przyczyn pojawiania się depresji.
Ponadto bagatelizowała cały „problem” mówiąc, że nie jest on aż tak straszny, jak przedstawiają to media. Zaleciła przy tym dawkę zdrowego rozsądku i robienie czegoś ponadto niż oglądanie zaślepiającej telewizji.

— Ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie. Bo jeżeli nas się zastrasza, jeżeli ciągle nas się lockdownuje, nie pozwala spotykać. Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia jest dla nas jakimś obozem — mówiła gwiazda seriali.

Tego było już za wiele. Prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak musiała zareagować i nerwowo wtrąciła swój komentarz.

— A jednak śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka — podkreśliła.

— Była, była. Ja czytałam takie liczby Na grypę zmarło więcej ludzi niż na „pandemię” — powiedziała odważnie aktorka.

Po tych słowach nic nie mogło być takie samo. W mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza, a fundacja „Twarze depresji” odmówiła Dykiel dalszej współpracy. Chociaż na aktorkę wylała się fala hejtu, to zyskała ona również grono zwolenników, którzy nawoływali na Facebooku do akcji „Murem za Dykiel”.

Ostatecznie stacja TVN postanowiła pozbyć się wywiadu z Dykiel ze wszystkich swoich stron internetowych.

TVN publikuje w mediach społecznościowych krótkie nagrania zachęcające do oglądania całych wywiadów. Fragmenty z występu aktorki nagle gdzieś wyparowały, co nie umknęło uwadze internautów. Wywiad z Bożeną Dykiel zniknął także z platformy Player.

Zobacz również: Artur Dziambor usadził Scheuring-Wielgus. Pokrętne tłumaczenia posłanki Lewicy [WIDEO]

Zobacz również: Wirusowe szaleństwo w natarciu! Premier Nowej Zelandii już się z tym nie kryje. Przyznała to wprost [WIDEO]

Źródło: Facebook.com, NCzas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these