Roksana Węgiel w czasie ostatniego wywiadu zabrała głos na temat wiary i Kościoła. Piosenkarka wypowiedziała piękne słowa, zaznaczając, że nigdy nie ukrywała się ze swoimi poglądami.

— Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego — powiedziała młoda gwiazda, która dzięki swojemu talentowi wspina się na kolejne szczyty popularności.

Jej popularność rozpoczęła się dzięki programowi muzycznemu przeznaczonemu dla młodych wokalistów. Po nim kariera dziewczyny zaczęła rozwijać się dużo szybciej i nabrała większego rozgłosu. Roksana Węgiel wygrała także konkurs Eurowizji dla dzieci.

Nastolatka obok Viki Gabor jest aktualnie jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Dzisiaj Węgiel stawiana jest na pierwszym miejscu wśród gwiazd młodego pokolenia i, jak się okazuje, ma wielką szansę na to, by w przyszłości odnieść jeszcze więcej sukcesów.

— Ja tak naprawdę wyznając moje wartości nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu. Ja w ogóle, jeśli chodzi o Kościół, to ja to odbieram jako wspólnotę – zacznijmy od tego. To jest dla mnie wspólnota ludzi, którzy się łączą w miłości do Boga i to jest najważniejsze. Już nie wchodzę nawet w politykę Kościoła, bo wiadomo jak jest. Każdy jest inny, każdy podchodzi do tego indywidualnie, ja się nie wstydzę o tym mówić i uważam, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka. Niech każdy robi to, co czuje — podkreśliła Roksana Węgiel.

Przeczytaj również:  Kuba Wojewódzki został ojcem? Pokazał zdjęcie z dzieckiem

Ponadto powiedziała, co sądzi na temat spowiedzi.

— To jest stresujące, nie będę ukrywać, ale sobie tak myślę, że tak naprawdę spowiadam się Boga — dodała piosenkarka.

Zobacz również: Cezary Pazura pochwalił Korwin-Mikkego. Polityk szybko zareagował [WIDEO]

Zobacz również: Na profilu Beaty Kozidrak pojawiło się oświadczenie. Piosenkarka złożyła wyjaśnienia

Źródło: YouTube.com

(Visited 2 691 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj