nitek-plazynska

Dziennikarz Wyborczej drwi z Polki, która musi przeprosić Niemca, który ją prześladował

Natalia Nitek-Płażyńska wczoraj powiadomiła, że może trafić do aresztu za postawienie się Niemcowi, który ją prześladował. Dziennikarz Gazety Wyborczej postanowił zadrwić z całej sytuacji.

Może się tak zdarzyć, że niebawem trafię do aresztu. Taka kara grozi mi w związku z faktem, że nie zamierzam przepraszać mojego prześladowcy — publicznie pochwalającego nazizm Niemca Hansa G. — tłumaczyła wczoraj Nitek-Płażyńska.

Przypomnijmy, pracownicy nagrywali niemieckiego przedsiębiorcę, gdy ten opowiadał o swojej nienawiści do Polaków, czy wręcz wyrażał chęć wymordowania całego naszego narodu. Hans G. postanowił pozwać kobietę za naruszenie jego prawa do prywatności.

Czytaj także: Scheuring-Wielgus przyłapana na kłamstwie. „Wgrano jej do mózgu nowe wspomnienia”. Interweniowali Jaruzelska, Ziemkiewicz i Piekara

Sytuację skomentował Jacek Harłukowicz z wrocławskiej „Wyborczej”.

— Szokujące: nie wykonała wyroku sądu i grozi jej za to kara! Skandal! Nie otake — zakpił dziennikarz.

Wpis dziennikarza nie spodobał się jednak Internautom.

Czytaj także: Margot zdradził, do czego doszło pod prysznicem w areszcie. „Nienawidzę tego kraju, wyrządził mi tyle krzywdy”

— Dziennikarz GW drwi z Nitek-Płażyńskiej. W sumie logiczne. Polka przepraszająca polonofoba i rasistę to spełniony sen tego Towarzystwa.  Potem się dziwią, że ludzie maja ich za sektę — napisał jeden z użytkowników Twittera.

https://twitter.com/jacekleski/status/1301555857998729220

Źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these