Dziennikarz Krzysztof Stanowski słynie z mocnych i dosadnych komentarzy. W jednym ze swoich programów postanowił sparodiować Barbarę Kurdej-Szatan, która od kilku dni jest na świeczniku mediów.

Aktorka opublikowała niedawno niesmaczny wpis pod adresem Straży Granicznej i nazwała jej funkcjonariuszy „mordercami”.

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła osobisty komentarz w serwisie Instagram, który ściągnął na nią poważne kłopoty. Celebrytka odniosła się w nim do nagrania, które wywarło na niej ogromne wrażenie. Widać na nim fragment wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej w Usnarzu Górnym. Kurdej-Szatan niezwykle poruszona widokiem kobiet z płaczącymi dziećmi wybuchła nie szczędząc wulgarnych epitetów.

— K***A !!!!!!!!!! K***aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k***a ‚straż graniczna’????? ‚Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K***a!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! — napisała Kurdej-Szatan na Instagramie. Jej wpis szybko zniknął z sieci, a aktorka zdążyła już kilka razy przeprosić za swoje zachowanie. Na niewiele jednak się to zdało.

Jacek Kurski, prezes TVP, obwieścił, że gwiazda zostanie usunięta z obsady serialu „M jak Miłość”. Głos w całej sprawie zabrała także firma Play, w której reklamach regularnie występowała Kurdej-Szatan.

— Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play. Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem — przekazała sieć Play.

Jak się okazuje aktorka popadła w poważne problemy. Oprócz możliwego postępowania w prokuraturze musi również mierzyć się z zalewającym ją z każdej strony hejtem. Dziennikarz Krzysztof Stanowski w swoim programie „Dziennikarskie zero” postanowił sparodiować Kurdej-Szatan.

Redaktor specjalnie modulując głos, wykrzykiwał przekleństwa i machał rękoma.

Zobacz również: Niepokojące słowa o kryzysie na granicy polsko-białoruskiej: „Jesteśmy przed największym szturmem”

Zobacz również: Unia Europejska pomoże w budowie muru na granicy? Szef Rady Europejskiej: „Sytuacja jest poważna i trzeba działać szybko”

DZIENNIKARSKIE ZERO – STANOWSKI

ZERO. ZERO. ZERO. Krzysztof Stanowski zaprasza 😉 ➡️ youtu.be/sJzbNMIGGKM

Opublikowany przez Kanał Sportowy Środa, 10 listopada 2021

Źródło: Facebook.com/Kanał Sportowy

(Visited 5 578 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj