Strona główna Polska Dziennikarka ostro o Tusku: „To król politycznego szamba”

Dziennikarka ostro o Tusku: „To król politycznego szamba”

3 min czytania
0
0
1,829
Donald Tusk

Donald Tusk zamieścił nowe nagranie na YouTube, w którym oświadczył, że nie będzie brał udziału w najbliższych wyborach prezydenckich.

W swojej przemowie zachęcał do tego samego Polaków. Wystąpienie byłego premiera spotkało się z szerokim odzewem w Internecie. Zachowanie Donalda Tuska skomentowała Katarzyna Gójska, która dosadnie nazwała byłego szefa RE. Dziennikarka określiła go „królem politycznego szamba”.

— Zbliża się data kluczowego głosowania w Sejmie ułatwiającego obywatelom udział w wyborach prezydenckich, zatem totalna opozycja uznała, iż nadszedł czas na zorganizowanie Polakom totalnej jatki. Polityka ma — wedle ich planu — ociekać pogardą, manipulacjami i odstręczać. Nastała odpowiednia pora na króla politycznego szamba. Donald Tusk wchodzi do akcji — napisała Gójska.

Dziennikarka jest zdania, że wobec tak wyraźnej porażki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Tusk uniemożliwił Polakom wzięcie udziału w demokratycznych wyborach. Autorka wpisu podkreśliła, że były premier nie ma tak naprawdę zbyt wiele do zaoferowania Polakom. Nic prócz „chamstwa i destrukcji”, co udowadniał przez wiele lat życia na scenie politycznej.

źródło: fronda.pl

Reakcja
14
Przeczytaj również:  Kazimierz Marcinkiewicz atakuje PiS: Wybory igrzyskami śmierci
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Wojciech Cejrowski złożył jasną deklarację ws. II tury i zamieścił nagranie „w kiblu”

Wojciech Cejrowski w niekonwencjonalny sposób zabrał głos ws. II tury wyborów prezydenckic…