Donald Tusk zamieścił nowe nagranie na YouTube, w którym oświadczył, że nie będzie brał udziału w najbliższych wyborach prezydenckich.

W swojej przemowie zachęcał do tego samego Polaków. Wystąpienie byłego premiera spotkało się z szerokim odzewem w Internecie. Zachowanie Donalda Tuska skomentowała Katarzyna Gójska, która dosadnie nazwała byłego szefa RE. Dziennikarka określiła go „królem politycznego szamba”.

— Zbliża się data kluczowego głosowania w Sejmie ułatwiającego obywatelom udział w wyborach prezydenckich, zatem totalna opozycja uznała, iż nadszedł czas na zorganizowanie Polakom totalnej jatki. Polityka ma — wedle ich planu — ociekać pogardą, manipulacjami i odstręczać. Nastała odpowiednia pora na króla politycznego szamba. Donald Tusk wchodzi do akcji — napisała Gójska.

Dziennikarka jest zdania, że wobec tak wyraźnej porażki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Tusk uniemożliwił Polakom wzięcie udziału w demokratycznych wyborach. Autorka wpisu podkreśliła, że były premier nie ma tak naprawdę zbyt wiele do zaoferowania Polakom. Nic prócz „chamstwa i destrukcji”, co udowadniał przez wiele lat życia na scenie politycznej.

źródło: fronda.pl

(Visited 96 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Była dziennikarka TVP narzeka na drożyznę w kraju: „Jak żyć panie premierze?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj