Trójka dzieci Katarzyny przeżywa właśnie największą tragedię w życiu. Ich mama została w brutalny sposób zamordowana. Co więcej, moment zbrodni dwójka z nich widziała na własne oczy.

33-letnia Katarzyna została zamordowana przez 37-letniego Pawła, który był jej mężem. Mężczyzna zamordował ją za pomocą siekiery. Do dramatu doszło trzy miesiące temu w Sierakowie pod Słupskiem. Paweł zaatakował swoją małżonkę, ponieważ kobieta zostawiła go parę tygodni wcześniej – on nie mógł się z tym pogodzić. Kobieta została zaatakowana na działce, na której spędzała czas z dziećmi.

Czytaj także: „Będziemy mieć wy**bane. Pani niech idzie do diabła”. Sylwia Spurek została sprowadzona na ziemię

— Rzucił się na Kasię, uderzył ją w głowę. A potem… rozharatał plecy, tak że złamał jej kręgosłup — powiedziała w rozmowie z Faktem znajoma rodziny.

Kobieta zostawiła mężczyznę, ponieważ ten już wcześniej ją bił. Paweł miał nawet sądowy zakaz zbliżania się, jednak nic sobie z niego nie robił.

Dzieci w dalszym ciągu nie mogą pogodzić się ze stratą ukochanej mamy. Najwięcej rozumie 9-letnia Agatka, która zostawiła na grobie zamordowanej Katarzyny list.

Czytaj także: Owinęli pomnik tęczową flagą. Wtem na miejscu zjawił się przeciwnik LGBT. „Wy***ać z tym”

Kocham Cię Mamo tak bardzo mocno jak Laurę i Dawida i nawet jeszcze mocniej — napisała dziewczynka.

4-letniemu Dawidkowi ciężko było wytłumaczyć, że już nigdy nie zobaczy mamy. Z kolei 6-letnia Laura stała się kompletnie nieobecna.

Źródło: Fakt

(Visited 812 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Brawurowa akcja policji. Ścigano dzieci zjeżdżające na sankach. „Muszą się nieźle nudzić”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here