— „Kaczyzm” potrwa w Polsce jeszcze bardzo, bardzo długo — ocenia były dziennikarz telewizji TVN Kamil Durczok. Dawny prezenter „Faktów” postanowił dla odmiany skrytykować opozycję, w nieudolności której dostrzega trwałość obozu rządzącego PiS.

Durczok na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych stwierdził

— Stawiam tezę, że „kaczyzm” potrwa w Polsce jeszcze bardzo, bardzo długo i jak się to komuś nie podoba, to niech pisze albo głosi słowo swoje, przynajmniej tak długo jak go nie zamkną, albo niech wyjedzie — stwierdził w nagraniu celebryta.

Albo niech się przyzwyczai do tej myśli, bo to jest pewnik przy tak głupiej opozycji — podsumował dziennikarz.

— Wzmożenie typowe dla histerycznych mężczyzn. Coraz powszechniejsze zjawisko. Niezależne od poglądów politycznych i inteligencji. Zależne od rozumu — skwitowała nagranie Marzena Paczuska, była członek zarządu Telewizji Polskiej.

Posłowie opozycji przegłosowali ustawę dot. wzrostu wynagrodzeń dla parlamentarzystów i samorządowców. Ustawa przewidywała podwyżki wynagrodzeń o ponad 40% w stosunku do obecnych zarobków parlamentarzystów. Po olbrzymiej fali krytyki ustawę odrzucił jednak Senat, a posłowie PO, Lewicy i PSL przeprosili wyborców za poparcie projektu.

Przeczytaj również: Sławomir Nitras podbił Internet nietypowym nagraniem: „Tylko jedno w głowie mam: Koksu 5 gram”

źródło: Twitter

(Visited 3 043 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj