Prezydent Aleksandra Dulkiewicz zamieściła na Twitterze wpis, w którym pochwaliła się osobistą dedykacją, jaką otrzymała od byłego premiera. Donald Tusk przebywał niedawno w Polsce i promował swoją nową książkę „Szczerze„. W tym celu organizował spotkania autorskie w sieci Empik.

Jego dzieło zachwyciło Aleksandrę Dulkiewicz, która zamieściła słowa uznania dla jego wspaniałej twórczości. Prezydent Gdańska poleciła lekturę Donalda Tuska i dodała treść dedykacji.

— Niedzielny poranek, kiedy mogę poczytać, zdarza się stanowczo za rzadko… „Szczerze” polecam. Dziękuję Panie Premierze Donaldzie Tusku za tę osobistą dedykację! — napisała zachwycona Dulkiewicz.

Komentarze internautów na Twitterze nie pozostawiają złudzeń. Użytkownicy nie podzielają zdania prezydent Gdańska i nie zachwycają się książką tak jak ona. Niektóre z wypowiedzi są prześmiewcze i wyjątkowo krytyczne.

źródło: wpolityce.pl 

(Visited 19 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Niemiecki minister przekonuje, że Polska dostała już reparacje wojenne. 2 miliardy, czyli pięćset razy mniej, niż się nam należy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here