Strona główna Polska Trudne chwile byłego prezydenta. Wałęsa: „Tęsknię za wyjazdami. Pomagały dokładać do chlebka”

Trudne chwile byłego prezydenta. Wałęsa: „Tęsknię za wyjazdami. Pomagały dokładać do chlebka”

3 min czytania
0
0
1,705
Lech Wałęsa

Były prezydent Lech Wałęsa udzielił wywiadu dla „Faktu”. Polityk rozmawiał na temat przykrych skutków epidemii koronawirusa, których osobiście również doświadczył.

Wałęsa przyznał, że konieczność przestrzegania obostrzeń mocno odcisnęła się na jego portfelu, ponieważ nie może tak jak dawniej swobodnie podróżować.

— Całe życie różnie pracowałem. I byłem elektrykiem, i mechanikiem, i działaczem związkowym, i prezydentem, mam szeroki wachlarz możliwości — chwalił się przywódca Solidarności.

Ponadto wyznał, że samego koronawirusa się nie boi, bo „na coś trzeba umrzeć”. Dużo bardziej przejmuje się brakiem możliwości swobodnego podróżowania.

— Tęsknię za wyjazdami, bo mi pomagały dokładać do chlebka — opowiadał.

Zwrócił uwagę na fakt, że znaczna liczba kontraktów pomagała mu wyrównywać wszelkie braki finansowe. Teraz jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

— A dzisiaj to odpadło, więc myślę nad jakąś pracą w nadgodzinach. Ja jestem od traktora do internetu. Całe życie różnie pracowałem — żalił się Lech Wałęsa w rozmowie z „Faktem”.

źródło: telewizjarepublika.pl

Reakcja
3
Przeczytaj również:  "Będziesz wypie****ł oknem. Razem z framugą". Ostre reakcje Internetu po skandalicznym wpisie Jażdżewskiego
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Syn Andrzeja Leppera zdradził, na kogo zagłosuje: „Poszło szeroko, ruch za zmianą!”

II tura wyborów prezydenckich zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend zdecyd…