Znany dziennikarz i prezenter od lat związany z telewizją TVN padł ofiarą złodzieja. Filip Chajzer poinformował w mediach społecznościowych o kradzieży jego deski snowboardowej.

Prezenter TVN o zajściu poinformował na Facebooku. Z rozpaczliwego wpisu wynika, że deska snowboardowa była jego oczkiem w głowie i zależy mu na jej odzyskaniu.

Chajzer za pośrednictwem mediów społecznościowych usiłuje namówić złodzieja, by ten oddał mu sprzęt. Prezenter w zamian zaoferował naukę snowboardingu. Postawił jednak jeden warunek sprawca najpierw musi odbyć karę.

Drogi złodzieju, gdybyś był tak miły i oddał mi deskę (auto już pewnie pokroiłeś) to będę wdzięczny. W zamian proponuję naukę snowboardu od podstaw, jak już wyjdziesz z pierdla. No i zapraszam do oglądania, bo musicie wiedzieć, że była (i nadal jest) doskonała. PS. Na auto z deską ktoś miał ochotę na… Ochocie. Warszawskiej Ochocie zakomunikował Filip Chajzer na swoim oficjalnym profilu.

Na razie złodziej uporczywie odmawia zgłoszenia się do właściciela. Wygląda więc na to, że prezenter TVN będzie zmuszony uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj również: Lekarz i TVN24 chcieli udowodnić skuteczność maseczek… Podczas biegania. Internet ich zmiażdżył: „Robią z nas idiotów!”

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

Przeczytaj również: Niepokojące zapowiedzi rzecznika rządu na antenie Radia ZET. Chodzi o nowe obostrzenia

Źródło: NCzas

(Visited 2 362 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Co za cymbał. Sam się okradł aby tylko ktoś o nim gadał. Dziwię się że jeszcze ten komunistyczny tvn go trzyma. Jak tvn ma takich gwiazdorów jak on i ten drugi osioł wojewódzki wcale się nie dziwię że ludzie przestają oglądać tvn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj