Były premier Donald Tusk wystąpił podczas konferencji prasowej i zakpił z dziennikarza TVP Info. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

– Proszę wybaczyć ten żart, ale nie sądziłem, że ostatni tydzień mijającego roku będzie tak bardzo portugalski – stwierdził Donald Tusk podczas konferencji prasowej. Dziennikarz TVP Info nie pozostał bierny w obliczu słów, które padły.

W mediach tematem numer jeden jest ostatnio afera z użyciem Pegasusa, którego wykorzystano względem m.in. Krzysztofa Brejzy z PO. Mecenas Dorota Brejza wyjawiła, że Samuel Pereira – dziennikarz miał chować się w wannie chcąc uniknąć wizyty komornika.

Do całej sprawy odniósł się Donald Tusk, który wystąpił podczas ostatniej konferencji prasowej.

– Proszę wybaczyć ten żart, ale nie sądziłem, że ostatni tydzień mijającego roku będzie tak bardzo portugalski. Dwie głośne postaci, pan trener Sousa i pan redaktor Pereira, pozostaną na długo w naszej pamięci. Może nie najlepiej, ale na pewno będziemy pamiętali o tym portugalskim finale roku 2021 – powiedział Donald Tusk.

Na odpowiedź redaktora nie trzeba byo długo czekać.

– Donald Tusk dostał dziś ode mnie pytanie proste o program PO. Zamiast odpowiedzi rzucił ksenofobicznym żartem w stylu Giertycha i Sokuzburaka, ale pytanie pozostaje aktualne: Gdzie jest program? – skwitował Pereira.

Przeczytaj również:  Tyszka: Kaczyński bardziej nienawidzi Niemców, niż kocha Polskę

Dziennikarz TVP Info ponownie skomentował wypowiedź byłego szefa RE, kiedy wspomniał o niej Michał Kolanko z „Rzeczpospolitej”.

– Wiem, że masz do Tuska słabość i w Twojej gazecie zostałem nazwany „portugalskim uchodźcą”, ale zapewniam Cię, że takie żarty w XXI w. z ust polityka są nie na miejscu. Urodziłem się w Polsce, żyję tutaj i jestem Polakiem. Czy ja się naśmiewam z Twojego brzucha? – napisał.

Zobacz również: Do sklepu w Jaworznie trafiły banany z narkotykami. Właściciel zawiadomił policję

Zobacz również: Wielka radość Tuska po decyzji Dudy. Jest zdania, że to zasługa taktyki “ulica i zagranica”

źródło: Twitter.com

(Visited 460 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj