Okazuje się, że były premier Donald Tusk jest bardzo hojną i rodzinną osobą. Polityk sprawił żonie luksusowy prezent o wartości 300 tys. złotych i nie chodzi wcale o mieszkanie!

Donald Tusk przez dwie kadencje był przewodniczącym Rady Europejskiej, co z pewnością pozwoliło mu zgromadzić wiele oszczędności.

Potem wybrano go na szefa Europejskiej Partii Ludowej, z czym również wiążą się bardzo wysokie zarobki. Nic więc dziwnego, że gdy nadarzyła się okazja, postanowił obsypać swoją ukochaną żonę tym, co najlepsze. Jak dowiadujemy się z „Super Express” Małgorzata Tusk otrzymała od męża nowego Lexusa RX 450H, którym podróżuje teraz po sopockich ulicach.

Zobacz również: Minister zdrowia: Zwycięstwem będzie zaszczepienie całej populacji

Wszystko wskazuje na to, że Tusk postanowił wynagrodzić żonie lata pracy przy dzieciach i zdecydował się na tak hojny dar. Media dowiedziały się również, jaka kwota miesięcznie zasila konto byłego premiera. W związku z pełnioną przez siebie funkcją szefa EPL, może liczyć na 30 tys. zł.

Tusk wracając pamięcią do przeszłości opublikował wspomnienie na Instagramie, w którym pochwalił się zdjęciem ślubnym sprzed lat:

Przeczytaj również:  Patrioty są już w drodze do naszego kraju. „Mają chronić rejon wokół polskiego Zamościa”

—To był deszczowy dzień 1978 roku. Ślub odbył się w Gdańsku, a wesele w Gdyni, żeby nikt nie czuł się gorszy. Mieliśmy po 21 lat, byliśmy studentami bez grosza przy duszy, bez mieszkania, ale za to z marzeniami — napisał.

źródło: plotek.pl

(Visited 1 067 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj