propolski.pl: Donald Tusk

Donald Tusk już wie, jak wygrać wybory! Wiele osób nie może uwierzyć w to, co powiedział

Donald Tusk nie przestaje zadziwiać opinii publicznej. Były premier aktywnie spotyka się z wyborcami i jeździ po Polsce odwiedzając kolejne miasta. Tym razem przedstawił postulat, który być może pomoże Koalicji Obywatelskiej zwyciężyć w najbliższych wyborach. Wiele osób nie dowierza, że polityk mógł zaproponować coś takiego.

Politycy przygotowują się do nadchodzących wyborów parlamentarnych. Donald Tusk również nie próżnuje i przedstawia swoje pomysły na zmianę Polski, a przede wszystkim pokonanie PiS.

Każdemu z nas marzy się, by krócej pracować. Donald Tusk wyszedł naprzeciw tym marzeniom i zaproponował czterodniowy tydzień pracy. Co o tym myślicie?

Były premier nie ma wątpliwości, że wybory uda się wygrać, a po tym fakcie możliwe stałoby się wprowadzenie programu, mającego na celu zbadanie efektywności czterodniowego tygodnia pracy.

– Uważam, że w Polsce powinniśmy, i to będzie moja propozycja, jeśli wygramy wybory – przepraszam: kiedy wygramy wybory – żeby rozpocząć jak najszybciej program – musi być najpierw pilotaż – skróconego tygodnia pracy – mówił Donald Tusk, w czasie jednego ze spotkań z wyborcami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Elon Musk nie kupi Twittera! Wiemy, dlaczego zrezygnował z transakcji

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Tusk sprzedał się Niemcom? Polacy odpowiedzieli w najnowszym sondażu

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these