propolski.pl: Mateusz Damięcki skrytykował Morawieckiego

Damięcki wyjawił „plan zemsty” na Kaczyńskim. Internauci nie kryją rozbawienia

Mateusz Damięcki poczuł się bardzo dotknięty ostatnimi słowa prezesa PiS skierowanymi do opozycji. Jarosław Kaczyński nazwał awanturujących się polityków „chamską hołotą”.

Aktor Mateusz Damięcki w ostrym tonie zażądał od Kaczyńskiego przeprosin dla siebie i swojej rodziny. Dał na to prezesowi PiS 24 godziny, ostrzegając, że powinien się szybko zreflektować. Przeprosiny z ust lidera partii rządzącej nie padły, więc Damięcki zdradził „plan zemsty”. Celebryta postanowił zagłosować na kogoś innego niż Andrzej Duda.

— Domagam się przeprosin. Proszę napisać do mnie na priv. Daję panu 24 godziny. Jeśli nie przeprosi pan mojej żony, moich rodziców, mnie i moich wszystkich krewnych i krewnych mojej żony, jeżeli nie przeprosi pan Frania, mojego syna — obiecuję panu, że nie spocznę w dążeniu do usunięcia pana z życia politycznego mojego kraju — groził Damięcki na Facebooku.

Zobacz również: Damięcki atakuje Jarosława Kaczyńskiego i żąda przeprosin: “Nie spocznę w dążeniu do usunięcia pana z życia politycznego”

— Okazał pan pogardę wobec mojego dziecka. Tknął pan Frania. I będzie to pana bardzo, bardzo drogo kosztowało. 24 godziny. Odliczanie rozpoczęte — dodał zdenerwowany.

Trudno powiedzieć, dlaczego Damięcki poczuł się do tego stopnia urażony słowami skierowanymi do opozycji.

— Zamierzam skorzystać z jednego z najważniejszych praw obywatelskich, jakie daje mi Konstytucja — oddać swój głos w WYBORACH. Tylko w ten sposób mogę doprowadzić do zmian, których oczekuję. Zamierzam też namawiać do tego wszystkich, którzy do tej pory nie zamierzali z tego prawa skorzystać. Mój głos się liczy, Twój też. Obywatel Mateusz Damięcki — straszył aktor na Facebooku.

 

źródło: fronda.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these