Wczoraj media obiegło nagranie z interwencji policji w Głogowie. Wywołało ono wiele kontrowersji wśród internautów oraz sprzeciw polityków KO. Podczas nielegalnego zgromadzenia w tym mieście uczestniczyło około 200 osób.

Jeden z funkcjonariuszy zmuszony był użyć pałki wobec protestującej kobiety i przewrócił ją na ziemię. Według policjantów kobieta zachowywała się agresywnie i nie stosowała się do pouczeń.

Zobacz również: Szok! Policjant użył pałki wobec protestującej: „Nie reagowała na wezwania” [WIDEO]

Teraz w sieci pojawiło się kolejne nagranie, tym razem z innej perspektywy. Widać na nim zachowanie protestującej, co zapewne rozwiewa wątpliwości wielu widzów wobec słuszności zachowania stróża prawa.

— Szarpała policjanta za mundur, nie reagowała na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. Została ostrzeżona o możliwości użycia środka przymusu bezpośredniego, ale nie reagowała; policjant użył wobec niej pałki służbowej; kobieta została zatrzymana — przekazał PAP Rzecznik dolnośląskiej policji Kamil Rynkiewicz.

Źródło: tysol.pl

(Visited 8 290 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  „Julki, Oskarki posłuchali się Lempart i nagle oburzenie”. Radny podsumował ekscesy na Strajku Kobiet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here