Przewodniczący Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty uczestniczył w konferencji prasowej w Kielcach. Polityk wystosował specjalny apel do funkcjonariuszy policji, którzy jeszcze niedawno utrudniali mu, dostanie się do Sejmu.

Po tym incydencie policja poinformowała, że jeden z nich w wyniku przepychanki doznał uszczerbku na zdrowiu, a mianowicie urazu nogi. Wicemarszałek Sejmu przedstawił jednak inną wersję wydarzeń, zaprzeczając temu, co zostało powiedziane.

— Uprzejmie informuję, że podróż z Warszawy do Kielc przebiegła spokojnie, nie udało mi się rozwalić żadnego pułku policji — podkreślił Czarzasty.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem w 2025 roku

Po chwili ostrzegł funkcjonariuszy, że w przyszłości nie odpuści żadnej problematycznej sprawy i będzie rozliczał każdego z nieprawidłowości. A wszystko dzięki temu, że zgodnie z jego nadzieją partia rządząca odejdzie w niepamięć.

— Droga policjo, PiS przestanie rządzić, będzie komisja weryfikacyjna i będziemy rozliczali każde wasze świństwo — dodał Czarzasty.

źródło: tysol.pl

(Visited 360 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  To się mogło skończyć bardzo źle. Ida Nowakowska doznała poważnego urazu przed "Pytaniem na śniadanie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj