propolski.pl: Willow Smith jest poliamorystką

Córka Smitha wyznała, że jest poliamorystką. 20-latka nie zamierza się już ukrywać

Willow Smith córka gwiazdorskiej pary od najmłodszych lat była na świeczniku. Dzięki swoim wpływowym rodzicom zaczęła błyskawiczną karierę zarówno aktorską, jak i muzyczną. W wieku 7 lat zagrała u boku ojca Willa Smitha w filmie „Jestem Legendą”. Gdy była starsza skupiła się na muzyce, a jej piosenki nierzadko okazywały się hitami.

20-latka dobrze wie, czego chce od życia i opowiedziała o swoim niekonwencjonalnym podejściu do związków i uczuć. Dziewczyna nie zamierza ukrywać swoich poglądów dotyczących nawet najbardziej intymnych spraw, dlatego dzieli się nimi z internautami. Niedawno wyznała, że blisko jej do poliamorii, zwanej inaczej wielomiłością. Ten niepokojący trend przybiera ostatnio na sile i oznacza możliwość tworzenia wielu romantycznych relacji pomimo posiadania partnera.

Jada Pinkett Smith wystąpiła wraz z córką w swoim programie na Facebooku „Red Table Talk” w którym porusza z wieloma znanymi osobami trudne kwestie.

Matka i córka rozmawiały o załamaniu nerwowym i radzeniu sobie z emocjami. Willow wyznała, że w przeszłości przechodziła skomplikowany etap w swoim życiu, który doprowadził ją do samookaleczenia.

Zobacz również: Lech Wałęsa szuka partnerów. Legenda „Solidarności” wchodzi w świat biznesu

W kolejnym wydaniu programu obie kobiety skupiły się na sferze seksualności, jednak najciekawszej odpowiedzi udzieliła 20-latka, która wspomniała o poliamorii.

— Powiedzmy tak, nie zawsze jesteś osobą, która pragnie ciągle seksu, ale twój partner tak. Czy zmierzasz być osobą, która powie: tylko dlatego, że ja nie mam tych potrzeb, ty też nie możesz ich mieć? Właśnie dlatego zaczęłam się interesować poliamorią, ponieważ pozwala na patrzenie na inną osobę nie z perspektywy płci i seksualności — poinformowała Willow podczas rozmowy w „Red Table Talk”.

To nie pierwszy raz, kiedy córka gwiazdora wyraziła zainteresowanie związkami poliamorycznymi. W 2019 roku powiedziała, że „kocha na równi mężczyzn i kobiety”.

Zobacz również: Bill i Melinda Gates ogłosili, że się rozwodzą: „Nie możemy już się rozwijać”

źródło: kobieta.wp.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these