Mieszkająca w Niemczech Rosjanka, która dokuczała Ukrainkom, musi teraz opuścić kraj. Na opublikowanym nagraniu nie kryła emocji i pokazała spakowane walizki. Przypomnijmy, że na ulicach Salzburga krzyczała „Rosja zwycięży”. Wspominała także o tzw. referendach w Chersoniu.

Zdarzenie miało miejsce w lipcu na ulicach Salzburga w Austrii. Rosjanka nagrała filmik, który pokazała na TikToku. Zaczepiając Ukrainki, zapytała: „Dziewczyny, chwała Rosji?”. Kiedy te nie zareagowały, zaczęła być bardziej dokuczliwa.

Zaczęła śpiewać „Rosja zwycięży” i głośno zapytała „czyj jest Chersoń”. Wtedy Ukrainki odpowiedziały, że to Ukraina, z czym Rosjanka nie zgodziła się.

— Na c**j waszą Ukrainę — powiedziała.

Rosjanka się doigrała

Kobieta prowadzi na Telegramie kanał „Niemcy od pierwszej osoby”, który miał opowiadać o życiu w tym kraju. W praktyce okazało się inaczej i nie zabrakło na nim tez rosyjskiej propagandy.

— Chciałam pokazać, że [Ukraińców] tutaj nikt się nie boi. Byłam sama, a ich dwie. One tutaj wszystkiego się boją. A Rosjanie chodzą spokojnie. Ale piszą na TikToku, że oni [Ukraińcy] są tutaj bogami — tłumaczyła się Rosjanka, która szybko pożałowała swoich słów.

Popularny serwis z rezerwacją hoteli zablokował jej konto, a następnie anulował rezerwację w Wiedniu. Teraz Rosjanka musi wrócić do Niemiec.

Przeczytaj również:  Dramat w Nigerii. Za sprawą wypadku spłonęło 37 osób

— Cześć wszystkim. Opuszczam Niemcy. Już spakowałam wszystkie rzeczy. Wyjeżdżać będę samochodem. Do widzenia — powiedziała rozżalona..

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Byłam poniżana, gnębiona”. Anna Wendzikowska oskarża TVN o mobbing

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Papież zaapelował do Putina. Padły mocne słowa

źródło: propolski.pl / o2.pl / Twitter

(Visited 232 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj