Według informacji podanych przez „Press”, stacja TVN SA oczekuje już przeszło rok na decyzję o przedłużeniu koncesji dla TVN24.

W sprawie przedłużenia koncesji dla TVN24, TVN SA już rok czeka na decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji  informuje „Press”.

Obowiązujące przepisy przewidują, że nadawca jest zmuszony wystąpić o przedłużenie koncesji najpóźniej rok przed tym, nim ta wygaśnie.

Według informacji do których dotarł serwis „Press”, TVN złożył wniosek na początku lutego 2020. Krajowa Rafa Radiofonii i Telewizji wciąż nie podjęła jednak decyzji. Do sprawy odniosła się rzeczniczka KRRiT Teresa Brykczyńska. Poinformowała, że kwestia koncesji dla stacji stanie się tematem następnych posiedzeń.

Jeżeli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowałaby o nie przedłużeniu koncesji dla TVN24, nadawca ma możliwość wystąpienia o licencje we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

Przeczytaj również: Na przekór wystąpi w show TVP. „Zjedzą Cię za to, zaraz się posypią komentarze oburzonych Julek i Oskarków”

Przeczytaj również: Hit Internetu. Aktywistka Babcia Kasia wyzywa policjantkę od ku*ew. Reakcja funkcjonariuszki poraża

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 647 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Polski Ład. Dom do 70 m kw. bez pozwolenia. Ministerstwo pracuje nad bazą darmowych projektów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here