Aktywistka Katarzyna Augustyniak szerzej znana jako Babcia Kasia, wielokrotnie już obrażała i naruszała nietykalność cielesną policjantów. W Internecie pojawił się kolejny bulwersujący materiał wideo z udziałem kobiety. Bardziej bulwersująca jest jednak postawa mieszanej z błotem policjantki.

Podczas jednego z ostatnich protestów Babcia Kasia ponownie obrażała funkcjonariuszy policji. Skandaliczne zachowanie Augustyniak zostało udokumentowane przez kamerę reportera „Gazety Polskiej”.

 Jesteście po prostu zas*anym g*wnem. Niczym poza tym. Gorzej! Stara ku*** krzyczała aktywistka do stojącej naprzeciwko policjantki.

Internautów nie oburzyły jednak wyłącznie wulgaryzmy i obelgi, a… Postawa obrażanej funkcjonariuszki. Ta postanowiła nie reagować stosownie do posiadanych prerogatyw i nie zatrzymała agresywnej kobiety.

Stara ku*wo! powtarzała Augustyniak.

Słucham?

To co słyszałaś!

Za to, co pani powiedziała w stosunku do mnie, powinnam panią zatrzymać, ale nie mam ochoty. Niech pani idzie. Nie chce mi się z panią dyskutować prosi policjantka.

To jednak nie powstrzymało Augustyniak. Babcia Kasia chwilę potem dalej bezlitośnie obrażała policjantkę oraz jej kolegów. Użytkownicy mediów społecznościowych zwrócili w tym przypadku na podwójne standardy policji, która wielokrotnie zatrzymywała protestujących za dużo mniejsze przewinienia.

Przeczytaj również: Tusk rozwiał wątpliwości w sprawie Gowina. Wymowny wpis na Twitterze: „Nie cieszy się”

Źródło: Twitter / Gazeta Polska

(Visited 2 371 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj