propolski.pl: "Chciałam wam powiedzieć, że dla mnie Polska jest jedna". Joanna Jędrzejczyk odpowiada hejterom

„Chciałam wam powiedzieć, że dla mnie Polska jest jedna”. Joanna Jędrzejczyk odpowiada hejterom

Mistrzyni mieszanych sztuk Joanna Jędrzejczyk odkąd przyjęła propozycję współpracy z TVP, zmaga się z falą hejtu na swoją osobę. Sportsmenka zastąpi Annę Muchę, poprzednią jurorkę programu „Dance Dance Dance”. Jędrzejczyk zakomunikowała hejterom, że nie zamierza się ugiąć i będzie kontynuowała „walkę dla wszystkich Polaków”.

Joanna Jędrzejczyk odniosła się w mediach społecznościowych do komentarzy hejterów, którzy nie mogą pogodzić się z nowym zajęciem utytułowanej zawodniczki.

Kochani, w nawiązaniu do ostatniej sytuacji i calego zamieszania wokół mojej osoby, chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na Wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną napisała sportsmenka na swoim profilu.

Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej. Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem przekazała.

Przeczytaj również: „Nowe podejście” do obostrzeń. „Ostry rygor”. Nieoficjalnie już wiadomo, co ogłosi jutro minister zdrowia

Przeczytaj również: Olbrzymia liczba zakażeń, minister zdrowia podał dane i ogłosił, od kiedy lockdown: „Nie ma na co czekać”

Źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these