Cezary Tomczyk był gościem Radia Zet i odsłonił kulisy rozmów z Jarosławem Gowin. Doszło do nich rok temu podczas wyborów prezydenckich. Wyznał również, że opozycja wciąż myśli o tym, jak obalić partię rządzącą i odsunąć ją od władzy.

— Żeby było jasne, my ten rząd prędzej czy później obalimy. Nikt z nas nie myśli o niczym innym w pierwszym kroku, jak obalenie tego rządu — powiedział poseł KO.

Zobacz również: Dr Basiukiewicz apeluje: to już koniec epidemii, zakończyć wielką smutę!

Przewodniczący klubu PO ogłosił, że głównym postulatem jego partii jest odsunięcie PiS od władzy. Kolejnym krokiem będzie przedstawienie konkretnych propozycji programowych dla Polski.

W tym przypadku Tomczyk nie zdradził szczegółów, wyznał jedynie, że Koalicja Obywatelska chce uczynić nasz kraj „bardziej zachodnim, europejskim i tolerancyjnym”.

Zobacz również: „Babcia Kasia” uniewinniona. Koszty procesu poniesie Skarb Państwa [WIDEO]

Polityk nawiązał również do minionego roku, kiedy to partia rządząca chciała przeprowadzić wybory prezydenckie w formie korespondencyjnej. Cezary Tomczyk podkreślił, że liderzy PO rozmawiali wtedy z Gowinem „po to, aby PiS osłabić ,a nie po to, aby PiS wzmocnić”.

Przeczytaj również:  Babcia dała księdzu w kopercie 50 zł. Wzruszająca reakcja

źródło: stefczyk.info

(Visited 538 times, 3 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj