Celebrytka Sandra Kubicka na swoim Instagramie skrytykowała Polaków. Gwiazda razem ze swoim partnerem przebywa aktualnie w Grecji.

— Zachowują się wobec nas jak wieśniaki i krzyczą na nas, jakbyśmy byli małpami — żaliła się na Polaków w opublikowanym InstaStory Sandra Kubicka.

Celebrytka często dzieli się swoimi przemyśleniami i szczegółami z życia prywatnego. Tym razem zdobyła się na szczere wyznanie w mediach społecznościowych.

— Wybaczcie, muszę ponarzekać trochę po polsku na Polaków za granicą, którzy zachowują się wobec nas jak wieśniaki i krzyczą na nas, jakbyśmy byli małpami — zauważyła.

— Ja sobie osobiście nie wyobrażam podejść do kogoś… Nawet nie podeszli do nas, tylko stali obok i darli japę: „E! E! Baron!”. To nie pierwszy raz, kiedy tak mamy, dlatego z Alkiem też omijamy wycieczki grupowe albo biura podróży. Ja osobiście nigdy nie jeździłam na wycieczki z biur podróży, wszystko organizuję sama i tak mi jest fajniej. Więc prośba tylko, albo nie prośba, bo do tych ludzi i tak to nie dotrze — żaliła się celebrytka, co sprowokowało internautów do ataków na nią.

— Gdyby nie ci wieśniacy to nie byłoby lajków ani serduszek na instagramie. To Twoi followersi dziewczyno. Kasa z lajkow jest spoko ale spotkanie już face to face to nie pasuje? E! SANDRA! Wrzucaj więcej durnych fotek w mediach społecznościowych, to ludzie na pewno zostawią Cię w spokoju — czytamy komentarze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trader21 zna prawdziwą przyczynę inflacji! „To jest efekt chorej polityki, która została zastosowana w 2020 roku”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pomnik ministra PiS-u Jana Szyszko zniszczony. Sprawcy oblali go czerwoną farbą [FOTO]

źródło: pudelek.pl, Instagram

(Visited 153 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj