propolski.pl: Cejrowski

Cejrowski ocenił, że mamy do czynienia z wojną: „Rozpoczęła się, tylko jeszcze daty nie znamy” [WIDEO]

Wojciech Cejrowski, który był gościem Radia WNET omówił bieżącą sytuację społeczno-polityczną. Zdaniem publicysty mamy obecnie do czynienia z trzecią wojną światową. Zdradził również, co jego zdaniem jest źródłem tak wielkiego konfliktu.

— III wojna światowa? Żyjemy nią odkąd zakończyła się II i miała przeróżne okresy – okres zimnej wojny był, kiedy wszyscy oczekiwali, że lada chwila wybuchnie konflikt nuklearny, a teraz mamy III wojnę światową, która się rozpoczęła, tylko jeszcze daty nie znamy — powiedział Wojciech Cejrowski.

— To jest pewnie tak, jak z I wojną światową, że datę się wyznaczy w trakcie konfliktu albo po. Wybierze się jakiś punkt, w którym to się zaczęło — dodał publicysta.

Wojciech Cejrowski wskazał, o co jego zdaniem toczy się cała gra. Wspomniał tutaj o działaniach i wpływie ONZ.

— To jest wojna Chin o panowanie nad światem i Chiny dopuszczają coś takiego, że część rozgardiaszu będzie za nich — za Chiny — wykonywał np. Putin albo Białoruś, albo jakieś inne kraje w Afryce, ktoś będzie bałaganił. Część bałaganu wykona ONZ. Chiny dopuszczają coś takiego, potem się zajmą przejmowaniem całej reszty świata, a na razie muszą pokonać przeciwnika, którym są Stany Zjednoczone i oni tam mają datę wyznaczoną hegemonii swojej — powiedział bosy podróżnik.

— Na 100-lecie Komunistycznej Partii Chin chcą coś dużego ogłosić, więc wojna z Chinami trwa. Ja bym za punkt startowy tej wojny, III światowej, wybrał laboratorium wojskowe broni biologicznej w Wuhan, które stworzyło wirusa, wypuściło po świecie i w tę grę gramy teraz — dodał Cejrowski. Wyraził przy tym zaniepokojenie o przyszłość naszego kraju. Na podsumowanie dodał, że Unia Europejska sama działa na swoją niekorzyść, więc dla niej również nie ma ratunku.

— O Polskę nie będzie walczył nikt. To się trzeba pożegnać z tym że NATO istniało. Owszem, kiedyś istniało, kiedy tam byli ci członkowie ze starej Unii , tak to nazwijmy. To była jeszcze taka rozgrywka z upadłym Związkiem Sowieckim, że to my wam teraz pokażemy, symbolicznie wam pokażemy, że przyjmujemy nowych. Putin sięgnie po to, co tylko chce. Już sięgnął po Ukrainę. Może to byłaby data wybuchu III wojny światowej. Ale to jest wojna, moim zdaniem, chińska o panowanie nad całym światem. I albo będziesz wasalem chińskim, karnie będziesz chylił czoła i cesarzowi całował rzemyki u sandałów albo cię pokonamy i zniszczymy i wtedy zajmiemy twoje terytorium — kontynuował Wojciech Cejrowski.

— Unia Europejska sama popełnia samobójstwo, wiec sama sobie też nic nie pomoże — skwitował.

Zobacz również: Kogo powinien dotyczyć obowiązek szczepień? Minister zdrowia wspomniał o trzech grupach zawodowych

Zobacz również: Lech Wałęsa opublikował apel z samego rana: „Zabieram głos, bo nie mogę wytrzymać” [WIDEO]

Źródło: YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these