Wojciech Cejrowski ogłosił niedawno, że wygrał spór z władzami Gdańska. O tym fakcie poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podróżnik opublikował krótkie wideo, w którym skomentował zakończenie całego sporu.

Samorządowe Kolegium Odwoławcze przyznało rację Cejrowskiemu w sprawie handlowania książkami na ulicy Długiej w centrum Gdańska. Konflikt ten ciągnął się od 2019, a Cejrowski dopiero teraz zamieścił dwa nagrania, w których poinformował o szczegółach sprawy.

Wojciech Cejrowski przez wiele lat udzielał się w mediach i telewizji. Jego programy emitowały takie stacje, jak Telewizja Polska, TVN Style, Puls, czy Polsat.

Podróżnik od dłuższego czasu toczył bój z władzami Gdańska, który ostatecznie udało mu się wygrać. Teraz będzie mógł legalnie sprzedawać swoje dzieła w czasie jarmarku dominikańskiego. O swoim zwycięstwie poinformował w mediach społecznościowych. Teraz opublikował już drugie nagranie w tym temacie apelując bezpośrednio do prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz.

— Orzeczono, że mogę stać na ulicy Długiej. Czyli oni przegrali, a ja wygrałem. Te władze, które mnie przeganiały z Jarmarku Dominikańskiego. Tutaj mam wyrok. Z wyroku wynika jasno, że mogę stać na długiej i mógłbym nawet do końca sierpnia i jeszcze dłużej. Animozje wobec mnie Pani prezydent Gdańska, nie mają znaczenia. Obywatel wygrał z władzą — mówił Wojciech Cejrowski.

Przeczytaj również:  Dramatyczny wypadek w Jaworznie. Zginęła 12-letnia dziewczynka

Zobacz również: Prof. Domański o utraconym wizerunku Tuska: „Nie może sobie z tym poradzić”

Zobacz również: „Premier i Kaczyński już szukają kozła ofiarnego”. Bronisław Komorowski wie, na kogo tym razem padnie

źródło: kurierprasowy.pl

(Visited 493 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj