Były senator PO Robert Smoktunowicz w ostrych słowach skomentował wypowiedź Cimoszewicza, która przykuła jego uwagę. Cimoszewicz podczas wywiadu w TVN24 odniósł się do środowych działań CBA w sprawie szefa NIK Mariana Banasia.

Zdaniem Cimoszewicza jest to „kompromitujące, jeżeli organy państwa odpowiedzialne za chronienie prawa i porządku walczą ze sobą”.

— To wskazuje na to, że państwo jest rozstrojone, że instytucje odpowiedzialne za prawo, praworządność, nie wykonują swojej funkcji, są traktowane instrumentalnie przez tych, którzy mają na nie wpływ — kontynuował polityk.

Były senator PO Robert Smoktunowicz nie potrafił w takiej sytuacji milczeć. Za pośrednictwem mediów społecznościowych często komentuje bieżące  wydarzenia, które rozgrywają się na polskiej scenie politycznej. Tak było i tym razem.

— Tak się zastanawiam, kiedy Włodek Cimoszewicz, który za moich czasów studenckich był sekretarzem PZPR na Wydziale Prawa UW, przestanie wreszcie pierdolić (nie znajduję innego słowa) w TVN o wolności, demokracji i prawach człowieka — napisał były senator.

źródło: tysol.pl

(Visited 166 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Najwyższa emerytura w Polsce to kupa kasy. Będziesz zdziwiony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj