Wciąż nie do końca jest pewne, czy kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska tak jak zapowiedziała wcześniej, bojkotuje wybory prezydenckie, czy nadal prowadzi kampanię wyborczą.

Niejasną sytuację w zachowaniu sztabu frontmenki PO postanowił skomentować adwokat i były senator Platformy, a prywatnie były mąż Hanny Lis, Robert Smoktunowicz:

— Serial opozycji trwa… PO próbuje medialnie ustalić, czy bierze udział w wyborach, czy je bojkotuje. MKB jest, czy nie jest kandydatką. Wybory teraz czy kiedyś — napisał na Twitterze były polityk formacji Borysa Budki.

Na miejscu wyborców PO popadłbym w głęboką depresję, granicząca z paranoją… — stwierdził na zakończenie Smoktunowicz.

Do wpisu w mediach społecznościowych odnieśli się także zwykli internauci:

— Jak w brazylijskim „kamiennym kręgu”: Małgorzata jako biedna Izaura, Andrzej tyran Leõncio, a Borys jako ogrodnik Carlos zakochany w Izaurze. Codzienna idiotyczna fabuła pisana dla cioteczek i wujciów rewolucji musi być, oni to kochają i tym żyją.

— Platforma Obywatelska wykombinowała sobie tak: 1. Przesuwamy wybory, nie przedłużamy kadencji PAD. 2. Do tego czasu, po wygaśnięciu kadencji obecnego prezydenta, funkcję głowy państwa pełni marszałek Sejmu. 3. Dogadujemy się z Gowinem, wyciągamy kilku posłów od niego i robimy Gowina marszałkiem

https://twitter.com/Comisarex1/status/1252164209577807872

Przeczytaj również: Robert Mazurek bezlitośnie wyśmiał i wykpił Budkę. Wystarczyło tylko jedno pytanie: „Dlaczego nie pozwala pan wypowiedzieć się Kidawie-Błońskiej?”

źródło: Tysol

(Visited 411 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj