10 listopada członkowie rockowego zespołu Kult poinformowali o śmierci wieloletniego technika formacji, Staszka Gawrona.
– Staszek był barwną postacią, duszą towarzystwa. Zapamiętamy Go jako wspaniałego kolegę i prawdziwie nietuzinkową postać – napisali.

Muzycy zespołu są pogrążeni w smutku i żałobie. Na profilu Facebooka pojawiła się informacja o odejściu Staszka Gawrona. Był wieloletnim współpracownikiem zespołu. Mężczyzna zmarł po walce z ciężką chorobą.

– Z ogromną przykrością informujemy, że wczoraj, 9 listopada 2022 roku, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Staszek Gawron, który w latach 2007-2013 pracował jako jeden z technicznych w składach Kultu, KNŻ i Buldoga. Wcześniej przez wiele lat pracował z Maanamem – napisali w mediach społecznościowych członkowie zespołu Kult.

– Staszek był barwną postacią, duszą towarzystwa. Zapamiętamy go jako wspaniałego kolegę i prawdziwie nietuzinkową postać. W czasach swojej młodości Staszek pracował jako muzyk. Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz bliskim – dodali muzycy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragiczna śmierć działacza PO. Policja bada sprawę

Z ogromną przykrością informujemy, że wczoraj, 09.11.2022 po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Staszek Gawron, który w…

Opublikowany przez Kulta Czwartek, 10 listopada 2022

źródło: Facebook / o2.pl

(Visited 352 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Potężna eksplozja w Baranowie. Są osoby ranne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj